Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
SK8 the InfinityRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 2.5