Movies
Ratings
519
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0