Movies
Ratings
241
Terminator GenisysRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0