Titles you rated
BossRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.0