Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
Two Weeks NoticeRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
First KnightRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 2.0
The TournamentRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0