Titles you rated
Atomic BlondeRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 2.0
SpyRated ★ 3.5- One Minute for ConductorsRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
BugsyRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5