Titles you rated
The PiperRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Winter's BoneRated ★ 4.0
FilthRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0