Titles you rated
Slam DunkRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0