Movies
Ratings
408
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
HeartbeatRated ★ 3.0
Reality BitesRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
MontageRated ★ 3.5
Kamen Rider × Super Sentai: Super Hero TaisenRated ★ 4.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0