Series
Ratings
17
SKY CastleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0