Movies
Ratings
205
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0