Series
Ratings
76
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
Off To SchoolRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 1.5
Hidden SingerRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0