Series
Ratings
109
Dear XRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- The Catstody WarRated ★ 3.5
Queen of the RingRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
NCT Universe: LASTARTRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0