Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 5.0
StalkerRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Beau TravailRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Barry LyndonRated ★ 5.0
MirrorRated ★ 5.0
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
The Seventh ContinentRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
8½Rated ★ 5.0