Movies
Ratings
241
Swing KidsRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5