Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0