Movies
Ratings
345
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5