Titles you rated
SuburbiconRated ★ 4.5
Bride WarsRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Sinister 2Rated ★ 2.5
The Tag-AlongRated ★ 1.5
The RitualRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 2.5