Series
Ratings
147
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5