Titles you rated
SpartacusRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Under the DomeRated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0