Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
JFKRated ★ 1.0
HindsightRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 1.0
The Expendables 2Rated ★ 1.0
Superhero MovieRated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 4.0
King KongRated ★ 1.0
Nowhere in AfricaRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
SawRated ★ 1.0
Secret ReunionRated ★ 4.0