Titles you rated
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
A Single RiderRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5