Titles you rated
BarakamonRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5- Rosen MaidenRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0- WORKING'!!Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.0