Titles you rated
Home AloneRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0