Series
Ratings
135- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0- Why Not? The DancerRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- Secret UnnieRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 2.0
- JobsRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 1.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 0.5
They Kiss AgainRated ★ 0.5
It Started With a KissRated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5
Steal HeartRated ★ 0.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 0.5