Movies
Ratings
920
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.5- Murder ReportRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
HavocRated ★ 3.0