Titles you rated
TempestRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Long VacationRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 1.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 1.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0