Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0