Series
Ratings
132
UntamedRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 4.0- 생존왕Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0