Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
The RainRated ★ 2.5
The RainRated ★ 3.0
The RainRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.0
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 3.5