Series
Ratings
124
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 0.5
The TyrantRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Gaus ElectronicsRated ★ 4.5