Movies
Ratings
811
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0