Movies
Ratings
340
NightcrawlerRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0