Movies
Ratings
390
The MercilessRated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The CollectionRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The ReapingRated ★ 1.5