Movies
Ratings
986
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Christmas with the KranksRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The Lady in the VanRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0