Titles you rated
DogvilleRated ★ 3.5
RadioactiveRated ★ 2.5
LizzieRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0
Gray MattersRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
TullyRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.5
BoundRated ★ 4.0
SummertimeRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 2.0