Series
Ratings
66
American Music Awards 2021Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Agatha Christie's PoirotRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5