Series
Ratings
137
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Law and The CityRated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0