Movies
Ratings
78
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5