Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5