Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0