Movies
Ratings
329
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0