Titles you rated
- A Dance That SpeaksRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.5
White ManRated ★ 2.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Honey BoyRated ★ 4.0
WitnessRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0