Titles you rated
Midnight SunRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 3.5