Movies
Ratings
43
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0