Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0