Movies
Ratings
71
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0