Movies
Ratings
99
Toy Story 2Rated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 1.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5- Hide N SeekRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.5