Series
Ratings
669
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0