Series
Ratings
24
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0